puitfassaad, voodrilaud, puitvooder, fassaad, fasaadid, puidutd, puit, puitaed, palgivahetus, aed, vrvimine, maja vrvimine, voodrilaua vrviminefassaadi krohvimine, fassaadi renoveerimine, fassaadi renoveerimine, maja fassaadi vrvimine, voodrilauad,fassaaditd,maja ehitamine,vrvitud voodrilaud,fassaadid,sauna voodrilaud,puitfassaadid,vrvitud voodrilauad,voodrilaua mk,voodrilaua paigaldus,fassaadide soojustamine,vtmed ktte majad,voodrilaudade mk,voodrilaua hind,maja fassaad,oma fassaad,voodrilaud hind,puitfassaadi vrvimine,endowi ehitus,lepa voodrilaud,puidust aiad,voodrilaua profiilid,majade ehitamine,puidust aed,puitfassaad,puitaed,puit,puidutd,fassaad,puitvooder

Firmast

Endowi Ehitus on alustanud oma tegevust 2004. aastal ning spetsialiseerunud puitmajade renoveerimisele ja korrastamisele. Leiame, et meie esiisade loodud ning läbi ajaloo säilinud majad on väärt renoveerimist mitte lammutamist. Tulenevalt sellest pakume oma klientidele võimalust taastada või uuendada oma kodu väärtus ja kvaliteet. Oma töödele anname 2 aastase garantii.

Oma töödes kasutame parimat puitmaterjali, professionaalset tööjõudu ning kliendi soove ja vajadusi arvestavat sõbralikku teenindust.

Oleme seda meelt, et parimaks reklaamiks ja kvaliteedimärgiks on tehtud tööd. Meie galeriist leiate erinevaid maju, mis on taastatud või uuendatud vastavalt kliendi soovidele ning võttes arvesse maja iseärasusi. Igal majal on jutustada oma lugu. Püüdkem seda säilitada!

Loodame, et valite meid andmaks oma kodule väärika ilme.